TKD YAYINLARI

Bu hafta sizdeyiz 6 Şubat 12.00’de Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde. Konumuz Üçlü antitrombotik tedavi

tkd.org.tr
Değerli Üyemiz,

Geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz TTB-STE Kredili  E-Kardiyoloji Kongremize 6000’i aşkın meslektaşımız katılmıştı. Bu ilgiden güç alarak başlattığımız, yine etkileşimli ve TTB-STE Kredili Bu Hafta Sizdeyiz webinar dizimiz de büyük ilgiyle sürüyor.

Her biri ayrı bir uzmanlık eğitim merkezimizden gerçekleştirilen Bu Hafta Sizdeyiz’in 6 Şubat 2013 saat 12.00-13.00’te canlı yayınlanacak dördüncü ev sahibi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı. 

Konumuz Üçlü antitrombotik tedavi: Kime, ne zaman, ne kadar, nasıl?
Moderatörümüz Prof. Dr. Mahmut ŞAHİN, konuşmacımız Doç. Dr. Okan GÜLEL

13 seminer olarak planlanan Bu Hafta Sizdeyiz webinarlarımızdan her biri 1 TTB-STE Kredisine sahip ve bu krediyi almak isteyen hekimlerimizin, E-Kardiyoloji Kongremizde olduğu gibi, her webinar sonrasında yayınlanacak konuyla ilgili sorulara yanıt vermeleri ve TTB-STE Kredilendirme Kurulunun yeni uygulaması nedeniyle, özel güvenlikli sisteme T.C. Kimlik Numaralarını girmeleri gerekecek.

Canlı Yayınını kaçıracağınız bölümleri daha sonra web arşivimizden izleyebilir, isterseniz sorulacak soruları yanıtlayarak o bölümün TTB-STE kredisini de alabilirsiniz.

Başarı dilekleri ve saygılarımla.

Prof. Dr. Mustafa Kemal Erol
Genel Sekreter