TKD YAYINLARI

"Kompleks koroner arter bifurkasyon lezyonu girişimsel tedavisi" PCR-TKD Girişimsel Workshop'ı 11 Ocak'ta, İstanbul'da.

tkd.org.tr
Değerli TKD-Girişimsel Kardiyoloji Birliği Üyemiz,

ESC Girişimsel Kardiyoloji Birliği (EAPCI) desteğinde Kompleks koroner arter bifurkasyon lezyonlarının girişimsel tedavisibaşlıklı PCR-TKD Girişimsel Workshop'ı 11 Ocak 2013’te, İstanbul Ritz Carlton Oteli’nde gerçekleştirilecektir.
İleri düzeydeki bu workshop’ın ayrıntılı bilimsel programı web sitemizde yer almaktadır.
Workshop’ın amacı,

  • “Kompleks koroner arter bifurkasyon lezyonu olan her hastayla ilgili olarak, klinik durumlarını göz önüne alarak, yerel deneyimler ışığında ve elde edilebilen en iyi kanıtlara dayalı biçimde uygulanabilecek en iyi tedavi ve teknik strateji nedir?” sorusuna verielbilecek cevapları geliştirmek amacıyla mevcut bilgi ve deneyimlerin irdelenmesi
  • Olgu sunumlarıyla bağlantılı olarak tutarlı ve mantıklı adım adım muhakeme yaklaşımı ile karar verme sürecinin paylaşılmasıdır.

Türk konuşmacıların Türkçe sunum yapacağı, yabancı konuşmacıların sunumlarının simültane çevrileceği, Jean Marco ve Dr. Ömer Kozan’ın  direktörlüğünde gerçekleştirilecek workshop’a TKD web sitesi Online Kayıt Sisteminden ön kayıt yaptırabilirsiniz. Katılımda Girişimsel Kardiyoloji deneyimine öncelik verilecektir.
EBAC tarafından kredilendirilen bu program, Abbott Vascular’ın koşulsuz eğitim desteğiyle yapılmaktadır.
Sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir  yeni yıl dileği ve saygılarımızla.

 

Prof. Dr. Mustafa Kemal Erol
Genel Sekreter
Prof. Dr. Erdoğan İlkay
TKD-Girişimsel Başkanı