TKD YAYINLARI

ESC Kapak Hastalıkları Çalışma Grubu'na ödentisiz üye olabilirsiniz.

tkd.org.tr
Değerli Üyemiz,

Gerek girişimsel kardiyolojideki transkateter tekniklerdeki gelişmeler, gerekse de klinik degerlendirme ve görüntülemedeki yenilikler ile Kalp Kapak hastalıkları Kardiyolojide  bugün her zamankinden daha ön planda.

Ülkemizin kapak hastalıklarının tanısı ve tedavisi konusunda geçmişten beri süregelen  ve bilimsel yayınlarla da desteklenen derin bir deneyimi var. Bu deneyim bugün de en güncel tanı ve tedavi tekniklerini kullanarak artıyor.

ESC`de kapak hastalıkları konusunda temsil gücümüzü artırmak için ESC`nin en aktif gruplarından biri olan Kapak Hastalıkları Çalışma Grubunda üye sayımızı artırmak büyük önem taşıyor. Prof. Dr. Esmeray Acartürk'ten sonra bu dönemde de üyelerimizden Dr. Cemil İzgi TKD'yi bu çalışma grubunun Yönetim Kurulunda temsil ediyor. Konuyla ilgilenen tüm kardiyolog ve kalp cerrahı üyelerimizi ESC Kapak Hastalıkları Çalışma Grubu`na üye olmaya davet ediyoruz. Üyelik ödentisiz ve aşağıdaki şekilde ESC web sitesinde online olarak yapılabiliyor.

 

ESC web sitesine gidiniz
http://www.escardio.org/communities/Working-Groups/valvular/Pages/welcome.aspx

Join and become a member  tıklayın

ESC şifresi (Tüm TKD üyeleri ayni zamanda ESC üyesidir) ile giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken şey kısa bir CV ve bir başvuru mektubu (aşağıdaki örnegi kullanabilirsiniz) yükleyip başvurunuzu onaylamak.

Başarı dilekleri ve saygılarımla.

Prof. Dr. Mustafa Kemal Erol
Genel Sekreter


 

ESCWorking Group on  Valvular Heart Disease
Başvuru mektubu örneği

Dear Chairman,
I would like to apply for the membership of the ESC WG on Valvular Heart Disease. I have a longstanding clinical and scientific interest on VHD. I will be very happy to contribute to the activities of the WG.
Thank you very much for considering my application for the membership.
Kind regards.

Dr.  .........  ......................