TKD YAYINLARI

TKD'nin "ekardiyoloji kongresi" Sevgililer Günü nedeniyle, "Aşk kalbe iyi gelir mi" başlıklı bölümle yayında!

tkd.org.tr
Değerli Üyemiz,

Hazırlıklarını hızla sürdürdüğümüz ve Mart ayı bitmeden erişime açılmasını planladığımız "E-Kardiyoloji Kongresi"nin ilk bölümü, Genel Sekreterimiz Prof. Dr. Mehmet Aksoy'un sunduğu "Aşk kalbe iyi gelir mi" başlıklı konuşmayla, "günün anlam ve önemi nedeniyle" bugün, 14 Şubat 2012'den başlayarak izlenebilir.

Önde gelen konuşmacıların uzmanı oldukları konulardaki etkileşimli sunumları yanında kateter laboratuarlarından canlı yayınların da yer alacağı bu kapsamlı proje, web sitemizde izlediğiniz 2003'te yapılan 19. Ulusal Kardiyoloji Kongremizin o günden beri yayında olan webcast'i "Sanal Kongre"miz ve devamındaki online eğitim etkinliklerimizin yepyeni bir aşaması. 9 Şubat 2012 Perşembe günü TKD-Girişimsel Kardiyoloji Birliği'nce gerçekleştirilen ilk real-time online etkileşimli seminerimiz "webinar" da bu yöndeki çabalarımızın bir başka evresiydi.

Üyelerimiz arasında olduğu gibi toplumumuzda da hızla yaygınlaşıp gelişen yeni teknolojilere yatkınlık eğiliminden, "yüksek düzeydeki bilgisayar ve internet okur-yazarlığından" güç alan "bilgiye ışık hızında erişim" olanaklarının mezuniyet sonrası sürekli tıp eğitimi çalışmalarımıza kattığı yeni bir itici güçtür bu.

Türk Tabibleri Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu'nun da kredilendirmeye hazırlandığı; TTB için de büyük ve ileri bir yeni adım oluşturacak "e-kardiyoloji kongremizi" sizin de beğeneceğinizi; desteğinizi ve geliştirmek için değerli önerilerinizi esirgemeyeceğinizi umuyoruz.

Tüm üyelerimizin her zaman canlı meslek aşkıyla; Sevgililer Gününüzü kutlar, her gününüzün sevgi, başarı ve mutluluklarla dolu olmasını dileriz.

 

Prof. Dr. Oktay Ergene
Başkan
Prof. Dr. Ömer Kozan
Gelecek Başkan