TKD YAYINLARI

Üyelerimizin yoğun isteği nedeniyle 28. Ulusal Kardiyoloji Kongresi için bildiri özeti gönderme süresi, 20 Haziran 2012 saat 24.00'e uzatılmıştır

tkd.org.tr
Değerli Üyemiz,

28. Ulusal Kardiyoloji Kongremiz için Bildiri Özeti Gönderme Süresi, üyelerimizin yoğun isteği nedeniyle 20 Haziran 2012 saat 24.00'e dek uzatılmıştır. Hakem değerlendirmelerine gereken zamanı bırakabilmek için bundan sonra herhangi bir uzatma olmayacağından, bildiri sahiplerinin tüm işlemlerini bu süre bitiminden önce tamamlamış olmaları şarttır.  Kabul edilecek bildiriler IndexMedicus, MEDLINE, IndexCopernicus, EMBASE (Excerpta Medica) ve TÜBİTAK ULAKBİM Türk Tıp Dizini’nde yer alan bilimsel dergimiz TKD Arşivi özel ekinde yayınlanacaktır.

Geleneksel En İyi Sözlü Bildiri ve En İyi Poster Bildiri ödüllerimiz  ile en başarılı Erişkin ve Pediyatrik Girişimsel Bildirileri sahiplerine SCAI Fellows Course'a Katılım Ödülleri bu yıl da verilecektir.

Bu yıl da birinci basamak kardiyoloji hizmetinde çok önemli bir işleve sahip olan Aile Hekimlerimizden gelen istek üzerine, yalnızca Aile Hekimlerimizin gönderecekleri bildiriler için özel Bildiri Özeti Grubu açıktır ve bu gruba bildiri özeti gönderimi de aynı tarihe kadar sürecektir. Aile Hekimliği Bildiri Özeti Grubunu çevrenizdeki birinci basamakta görev yapan hekimlere duyurup yaygınlaştırmada sizin de katkı ve desteklerinizi esirgemeyeceğinize inanıyoruz.

Başarı dilekleri ve saygılarımızla.

 

Prof. Dr. Lale Tokgözoğlu
Gelecek Başkan
Bilim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. M. Kemal Erol
Genel Sekreter