TKD YAYINLARI

Tüm Profesör, Doçent, Kardiyoloji Klinik Şefi ve Şef Yardımcısı üyelerimiz 28. Ulusal Kongre Bildiri Değerlendirme Kuruluna davetlidir.

tkd.org.tr
Değerli Üyemiz,

Sizi bu yıl 11-14 Ekim 2012'de Antalya Maxx Royal Otel ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan, 28.Ulusal Kardiyoloji Kongresi'nin Bildiri Özetleri Değerlendirme Kurulu’nda yer almaya davet ediyoruz. 

Bu yıl da bildiri özetlerine hakem ataması ve değerlendirme sonuçları program tarafından otomatik olarak yapılacak; hakemlerimiz değerlendirmelerini online olarak yapacaktır. Bildiğiniz gibi, 4 yıl önce -aynı standart düzenimiz içinde- Kongremize yabancı meslektaşlarımızdan da bildiriler kabul etmeye başlamıştık; bu uygulamamız bundan sonra da devam edecektir.

Ayrıca 3 yıldır yalnızca Aile Hekimlerinden gelecek bildiriler için ayrı bir bildiri grubu oluşturuyoruz.

Hakemlerimizle iletişimimizde güncel e-posta ve cep telefonu numaraları kullanılacaktır. Bir iletişim sorunu yaşamamamız için lütfen kullanmak istediğiniz e-posta ve cep telefonu numaralarınızdaki değişiklikleri, Web hizmet sunucumuz LookUs Bilişim'i (Tlf: 0216 372 6644) (lookus@lookus.net) arayarak bildiriniz.

Lütfen size gönderilen e-posta mesajındaki gidilen adresten, hangi başlıklarda hakemlik yapabileceğinizi; ayrıca Türkçenin yanı sıra İngilizce bildiri özetleri için de hakemlik yapıp yapamayacağınızı ilgili kutuyu işaretleyerek belirtiniz. Eğer söz konusu e-posta mesajı size ulaşmadı ise lütfen gene LookUs Bilişim'i arayınız.

Kongremize çevrenizdeki meslektaşlarınızın, uzmanlık öğrencilerinizin, aile hekimlerinin de bildiri özeti göndermelerini teşvik etmeniz; hep birlikte başarılı bir kongre daha gerçekleştirme dileği ve saygılarımızla. 

Prof. Dr. Lale Tokgözoğlu 
TKD Gelecek Başkanı,
Bilim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. M. Kemal Erol
TKD Genel Sekreteri