TKD YAYINLARI

27. Ulusal Kardiyoloji Kongresi En İyi Girişimsel ve En İyi Pediyatrik Girişimsel bildiri özeti sahiplerine SCAI Fellows Course'a katılma ödülü verilecek

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

Daha önce de duyurduğumuz gibi, 27. Ulusal Kardiyoloji Kongremiz için Bildiri Özeti Gönderme süresi 20 Haziran 2011, saat 24.00 'te bitecektir. Kabul edilecek bildiriler IndexMedicus, MEDLINE, IndexCopernicus, EMBASE (Excerpta Medica) ve TÜBİTAK ULAKBİM Türk Tıp Dizini'nde yer alan bilimsel dergimiz TKD Arşivi özel ekinde yayınlanacaktır.

Geleneksel En İyi Sözlü Bildiri ve En İyi Poster Bildiri ödüllerimizin yanı sıra, 3 yıldır gelenekselleşen En İyi Girişimsel ve En İyi Pediyatrik Girişimsel bildiri özeti sahiplerine SCAI Fellows Course'a katılma ödülleri bu yıl da verilecektir.

Bu yıl da birinci basamak kardiyoloji hizmetinde çok önemli bir işleve sahip olan Aile Hekimlerimizden gelen istek üzerine, yalnızca Aile Hekimlerimizin gönderecekleri bildiriler için özel Bildiri Özeti Grubu açıktır ve bu gruba bildiri özeti gönderimi de 20 Haziran 2011 saat 24'e kadar sürecektir. Aile Hekimliği Bildiri Özeti Grubunu çevrenizdeki birinci basamakta görev yapan hekimlere duyurup yaygınlaştırmada sizin de katkı ve desteklerinizi esirgemeyeceğinize inanıyoruz.

Başarı dilekleri ve saygılarımızla.


Prof. Dr. Ömer Kozan
Gelecek Başkan
Bilim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Mehmet Aksoy
Genel Sekreter