TKD YAYINLARI

18. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı için 5. TKD-Zentiva En İyi Girişimsel Olgu Yarışmasına katılım için süre sonu 28 Mart

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

Bu yıl on sekizincisini  Antalya'da 14-17 Nisan 2011'de yapacağımız 18. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı için 5. TKD-Zentiva En İyi Girişimsel Olgu Yarışmasına katılım için süre sonu 28 Mart 2011'dir.

Dr. Ferhan Özmen, Dr. Servet Öztürk, Dr. Oktay Sancaktar, Dr. Vedat Aytekin, Dr. Ethem Kumbay, Dr. Erdoğan İlkay, Dr. Ramazan Özdemir ve Dr. Muzaffer Değertekin'den oluşan Değerlendirme Kurulunca seçilecek En İyi Olgunun sahibi Cleveland Clinic'e 1 ay "fellow" olarak gitme olanağı kazanacaktır. 

Ayrıca, bilimsel programda sunuma değer bulunan olguların sahiplerine de, katılımcıların değerlendirmeleri sonucunda çeşitli ödüller verilecektir.

5. TKD-Zentiva Ödülü için başvuracak olguların

  • 1 Haziran 2010'dan sonraki tarihe ait
  • uygulayıcının pratik çözüm üretebildiği
  • daha önce hiçbir yerde sunulmamış,
  • Türkiye'de Doçent, Yardımcı Doçent veya Uzman tarafından gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Bu koşullara uymayan olgularsa öteki ödüller için aday olabileceklerdir.

Olguyla ilgili verilerin kaydedildiği CD'yi ve olguyla ilgili bir özeti yazılı çıktı olarak 28 Mart 2011 akşamına kadar Türk Kardiyoloji Derneği, Nish İstanbul A Blok Kat: 8 No: 47-48 Çobançeşme, Sanayi Cd. 11, Yenibosna, Bahçelievler 34196 İSTANBUL Telefon 212-221 1730 adresine ulaştıracak  adayların başvuruları  Değerlendirme Kurulumuzca değerlendirilecektir. Her bir sunumun ilk slaydında konu başlığı, sunan hekim veya hekimlerin adları ve merkez adı yazılı olmalıdır.

Olgu sunumu hazırlama kılavuzu 'na https://www.tkd.org.tr/SunuMerkezi/ adresinden erişebilirsiniz. 

Katılım ve katkılarınızla geçen yıllardan daha da başarılı bir toplantı gerçekleştirmek dileği ve saygılarımızla.

 

Prof. Dr.  Mehmet Aksoy ,  TKD Genel Sekreteri

Prof. Dr.   Muzaffer Değertekin, TKD Girişimsel Kardiyoloji Birliği Bşk.

Prof. Dr. Ömer Göktekin, TKD Girişimsel Kardiyoloji Birliği Sekreteri