TKD YAYINLARI

EHRA Yönetim Kurulu seçimleri için online oy kullanımı başladı

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

Önceki iletimizde duyurduğumuz gibi, Bilim kurulu üyemiz, ESC Akut Kardiyak Bakım Çalışma Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve EHRA (Avrupa Kalp Ritmi Birliği) Eğitim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Bülent Görenek EHRA Aday Belirleme Komitesi tarafından 2011-2013 yıllarında görev yapacak yeni EHRA Yönetim Kurulunda Saymanlığa aday gösterilmiştir.

Bundan sonraki aşamada EHRA üyelerinin oyları ile yeni yönetim kurulu belirlenecektir. Bu noktada EHRA üyesi olan arkadaşlarımızın destekleri çok önemlidir.

Oylama EHRA'nın üyelerine gönderdiği mesajlarda belirtilen biçimde yapılacaktır. EHRA üyesi TKD mensuplarının kendilerine gelen elektronik mesajları dikkatle izleyip zaman geçirmeden oy vermeleri gerekmektedir.

Her üyemizin ilgi duyduğu ESC'ye bağlı birliklere ve Çalışma Gruplarına da üye olmaları, katıldıkları birlik ve çalışma gruplarında gönüllü görevler alarak yeterliliklerini, güçlerini göstermeleri, sonrasında da seçimle gelinen görevlere aday olarak hem ilgili birlik ve çalışma gruplarında kendi konumlarını yükseltmeleri ve hem de kendi yerlerini alacak genç üyelerimize destek olmaları arzumuza çok sayıda üyemizin katıldığını ve EHRA'ya üye olduğunu öğrenmekten duyduğumuz büyük onur ve sevinci de sizinle paylaşmak isteriz.

Üyelerimizin böylesi inisiyatifleri TKD'nin gücünü uluslararası platformlara yansıtmamızı kolaylaştırıp güçlendirecek; üyelerimizin ve derneğimizin Avrupa olanak ve kaynaklarından hak ettiği ölçüde yararlanabilmesini hızlandıracaktır.

Prof. Görenek'e ve onunla aynı coşkuya, enerji ve inisiyatife sahip olan tüm üyelerimize içtenlikle başarılar diler, sizin de bu çabalara katılıp güç vermeniz dileğiyle saygılar sunarız.


 
Prof. Dr. Oktay Ergene
Başkan
Prof. Dr. Mehmet Aksoy
Genel Sekreter