TKD YAYINLARI

EHRA / Europace 2011 Kongresi 26-29 Haziran 2011'de, Madrid'de. 15 Mayıs akşamına kadar EHRA'ya üye olanlar seçme hakkını elde edecek

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

ESC'nin 5 bağlı birliğinden EHRA (Avrupa Kalp Ritmi Birliği)'nın 2011 Bilimsel Kongresi 26-29 Haziran'da İspanya'nın başkenti Madrid'de gerçekleştirilecek. Kongreye katılacak hekimler 18 Mayıs akşamına kadar erken kayıt indiriminden yararlanabilecekler. Bunun için http://www.escardio.org/congresses/ehra-europace-2011/registration-hotels/Pages/registration-individual.aspx linkine tıklamanız yeterlidir.

Son EHRA bültenine göre, ayrıca, 15 Mayıs 2011 saat 23.59'a kadar (Fransa saati ile) http://www.escardio.org/communities/EHRA/Pages/membership.aspx adresine girerek EHRA'ya üye olanlar hem 28 Haziran'daki EHRA Genel Kurulu'nda seçme hakkı elde edecek, hem de

  • EHRA Eğitim Kursları ile EHRA Webinarlarına ücretsiz kayıt yaptırabilecek,
  • EHRA Sertifikasyon Sınavlarına katılımda % 15 indirim,
  • EP Europace dergisine indirimli abonelik,
  • EHRA Training Fellowship ve kapsamlı EHRA eğitim malzemelerine erişim hakkı,
  • EHRA e-bültenini düzenli alma olanaklarına sahip olacaklar.

Bir yıllık abonelik bedeli 199 € olan EP Europace dergi aboneliği ile birlikte yıllık üye ödentisi 180 €'dur. Dergi aboneliği istemeyenler için Temel Üyelik ödentisi ise 50 €'dur. 2009 Berlin Europace Kongresine katılmış olanlar 2011-2012 dergi aboneliği de elde etmiş olduklarından "Temel Üyelik" seçeneğini işaretlemelidir.

Aritmi ve Elektrofizyoloji alanında çalışan veya bu alana ilgi duyan kardiyologlar ile ilgili alanlardan sağlık uzmanları ve temel bilimciler EHRA'ya üye olabilmektedir.

Bilginize sunar, başarılar dilerim.


Prof. Dr. Mehmet Aksoy
Genel Sekreter