TKD YAYINLARI

İzmir'deki Aritmi-Kalp Yetersizliği Toplantısında KV Hemşirelik Teknisyenlik Oturumları 14 Mayıs Cumartesi günü yapılacak

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

İzmir'de,12-15 Mayıs 2011'de Kaya İzmir Termal & Convention Otel'de yapacağımız Aritmi-Kalp Yetersizliği Toplantısında KV Hemşirelik Teknisyenlik Oturumları 14 Mayıs 2011 Cumartesi günü gerçekleştirilecektir. Oturumların bilimsel programını www.tkd-online.org/egitim/2011/20110512-Izmir.pdf adresinden inceleyebilirsiniz.

Kardiyolojinin bu özel alanlarında Hemşire ve Teknisyenlerimiz için hazırlanan oturumlara yalnızca Online Kayıt yaptırmış üyemiz olan hemşire ve teknisyenler ücretsiz olarak, TKD desteğinde katılacaklardır. Kontenjan sınırlıdır, katılacak üyelerimizin bir an önce online kayıtlarını yaptırmaları; henüz üyemiz olmayan ama toplantıya katılmayı arzulayan hemşire ve teknisyenlerin ise en geç 28 nisan saat 14.00'e kadar üyelik başvuru dilekçelerini web sitemizden indirip doldurarak TKD merkezine göndermeleri gerekmektedir.

İzmir dışından toplantıya katılmak isteyecek hemşire ve teknisyenlerimiz kendi ulaşım ve konaklamalarını kendileri karşılayacaklardır.

Başarı dilekleri ve saygılarımızla.

 

Prof. Dr. Mehmet Aksoy, TKD Genel Sekreteri

Prof. Dr. İzzet Tandoğan, TKD Aritmi Çalışma Grubu Başkanı

Doç. Dr. Ahmet Temizhan, TKDKalp Yetersizliği Çalışma Grubu Başkanı

Doç. Dr. Fisun Şenuzun, TKD KV Hemşirelik Teknisyenlik Çalışma Grubu Başkanı