TKD YAYINLARI

1 Nisan 2010'da, nisap sağlanamazsa 25 Nisan 2010'da yapılacak Olağan Genel Kurul Gündemimiz, Tüzükte yapılması önerilen düzeltiler ve seçimler için Aday Listeleri ektedir

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

Bildiğiniz gibi, Olağan Genel Kurulumuz 1 Nisan 2010'da TKD Konferans Salonu'nda; nisap sağlanamadığı takdirde 25 Nisan saat 13.00'de WoW Kongre Merkezi'nde; İstanbul'da yapılacaktır.

Genel Kurul Gündemimiz ve seçimle belirlenecek konumlar için süresinde başvuran adayların konum belirtilerek hazırlanmış listesi ekteki gibidir. Yapılan "tüzüğe uygunluk" değerlendirmesinde her başvurunun kurallarımıza uygun olduğu saptanmıştır.

Yönetim Kurulumuz Girişimsel Kardiyoloji alanındaki gelişmeler göz önüne alındığında yeni bir yapılanmaya ihtiyaç olduğunu saptayarak Girişimsel Kardiyoloji, Erişkin Konjenital ve Periferik Vasküler Girişim Çalışma Gruplarını birleştirip daha geniş kapsamlı bir yapı olarak Türk Kardiyoloji Derneği Girişimsel Kardiyoloji Birliği'nin oluşturulmasına 27 Şubat 2010 tarihli toplantısında karar vermiştir. Bu nedenle bu üç çalışma grubumuz için Genel Kurulumuzda seçim yapılmayacaktır.

TKD Girişimsel Kardiyoloji Birliği hazırlık çalışmaları da tamamlanır tamamlanmaz duyurulacaktır.

Tüzüğümüzde yapılması gereken düzeltiler de ekte sunulmaktadır.

Genel Kurulumuzun hızla gelişip güçlenen Türk Kardiyolojisine yeni bir ivme katacağı umut ve dileğiyle duyururuz.

Saygılarımızla.

 

Prof. Dr. Çetin Erol Prof. Dr. Ömer Kozan
Başkan Genel Sekreter

 


 

Ek:

2010 Genel Kurulu aday listesi ve tüzüğümüzde yapılması gereken düzeltiler