TKD YAYINLARI

Akademisyen üyelerimiz ile Eğitim Hastaneleri Kardiyoloji Klinik Şefleri ve Şef Yardımcıları 26. Ulusal Kardiyoloji Kongresi Bildiri Özetleri Değerlendirme Kuruluna davetli

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

Sizi bu yıl 21-24 Ekim 2010'da İstanbul'da, Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan 26. Ulusal Kardiyoloji Kongresi'nin Bildiri Özetleri Değerlendirme Kurulu içinde yer almaya davet ediyoruz.

Bu yıl da bildiri özetlerine hakem ataması ve değerlendirme sonuçları program tarafından otomatik olarak yapılacak; hakemlerimiz değerlendirmelerini online olarak yapacaktır. Bildiğiniz gibi, iki yıl önce -aynı standart düzenimiz içinde- Kongremize yabancı meslektaşlarımızdan da bildiriler kabul etmeye başlamıştık; bu uygulamamız bundan sonra da devam edecektir.

Bu yıl ayrıca yalnızca Aile Hekimlerinden gelecek bildiriler için ayrı bir bildiri grubu oluşturduk.

Hakemlerimizle iletişimimizde güncel e-posta ve cep telefonu numaraları kullanılacaktır. Bir iletişim sorunu yaşamamamız için lütfen kullanmak istediğiniz e-posta ve cep telefonu numaralarınızdaki değişiklikleri, Web hizmet sunucumuz LookUs Bilişim'i (Tel: 0216 372 6644) (lookus@lookus.net) arayarak bildiriniz.

Lütfen size gönderilen e-posta mesajındaki gidilen adresten, hangi başlıklarda hakemlik yapabileceğinizi; ayrıca Türkçenin yanı sıra İngilizce bildiri özetleri için de hakemlik yapıp yapamayacağınızı ilgili kutuyu işaretleyerek belirtiniz. Eğer söz konusu e-posta mesajı size ulaşmadı ise lütfen gene LookUs Bilişim'i arayınız.

Kongremize çevrenizdeki meslektaşlarınızın, uzmanlık öğrencilerinizin, aile hekimlerinin de bildiri özeti göndermelerini teşvik etmeniz; hep birlikte başarılı bir kongre daha gerçekleştirme dileği ve saygılarımızla.
 

Prof. Dr. Ömer Kozan
TKD Gelecek Başkanı,
Bilim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Mehmet Aksoy
TKD Genel Sekreteri