TKD YAYINLARI

Avrupa Kalp Yetersizliği (HFA) ve Avrupa KV Hastalıklarını Önleme (EACPR) Toplantıları için önemli tarihleri unutmayın

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

ESC'ye bağlı beş birlikten Heart Failure Association'ın 29 Mayıs-1 Haziran 2010'da Berlin'de yapılacak yıllık kongresi için

Prag'da 5-7 Mayıs 2010'da yapılacak EuroPRevent Toplantısına indirimli kayıt süresi de 8 Nisan'da dolacaktır (http://www.escardio.org/congresses/europrevent-2010/registration-hotels/Pages/Individual-Registration.aspx).

Bu toplantılara katılmayı düşünüyorsanız bu olanaklardan yararlanabilmek için belirtilen tarihlerden önce verilen bağlantılardan yararlanarak başvurmayı unutmayınız.

Dilediğiniz takdirde HFA'ya üyelik için http://www.escardio.org/communities/HFA/Pages/membership.aspx EACPR'a üyelik için http://www.escardio.org/communities/EACPR/Pages/Membership.aspx adresini ziyaret edip form doldurmanız yeterlidir.

Her iki birliğe üyelik için de, TKD üyeliğiniz nedeniyle ESC üyesi de olduğunuzdan, herhangi bir ödenti istenmemektedir. Üye olanlar için ilgili birliklerin toplantılarına indirimli kayıt, yayınlarına indirimli abonelik gibi çeşitli avantajlar sunulmaktadır.

Başarı dilekleri ve saygılarımla.

Prof. Dr. Ömer Kozan
Genel Sekreter