TKD YAYINLARI

17. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı ile 2. Anadolu Girişimsel Kardiyoloji Kursu 1. duyurusu web sitemizde

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

TKD Aritmi Çalışma Grubumuzun temel misyonu hekimlerimizi aritmi felsefesi yönünden bilinçlendirmek ve özellikle genç kuşaklara aritmi ve elektrofizyolojiyi benimsetmektir. Son yıllarda kardiyoloji uzmanlarının yanı sıra kardiyoloji asistanlarının da toplantılarımıza gösterdiği ilgi hepimizi mutlu etmiştir.

Bu yıl Girişimsel Kardiyoloji Çalışma Grubumuzun 17. Toplantısı ile 2. Anadolu Girişimsel Kardiyoloji Kursu ve Post-ACC Toplantısıyla birlikte, 22-25 Nisan 2010'da İstanbul'daki WoW Hotel ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan Aritmi 2010 Toplantısında sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Toplantı birinci duyurusu web sitemizde incelemenize sunulmuştur.

Toplantımızda atriyal fibrilasyon, ani ölüm, kardiyak resenkronizasyon tedavisi gibi pek çok konuyu güncel kılavuzlar eşliğinde tartışmayı planladık. Ablasyon ve cihaz uygulamalarında karşılaştığımız problemler ve çözüm yollarını beraberce tartışacağız. Programımızda ayrıca genç kuşaklara yönelik temel elektrofizyoloji kursu da yer alıyor. Bu nedenle, genç hekimlerimizin katılımını da teşvik edip desteklemenizi bekliyoruz.

2010 yılında Avrupa Kültür Başkenti unvanını taşıyan İstanbul´da güzel bir toplantı geçirmek dileğiyle, saygılarımızı sunarız.


Prof. Dr. Ömer Kozan Prof. Dr. Sedat Köse
TKD Genel Sekreteri TKD Aritmi ÇG Başkanı