TKD YAYINLARI

"Çağdaş Tıpta Gelişmeler" konulu 2. Uluslararası Tıp Konferansı, 24-28 Eylül 2009 tarihleri arasında Rusya Federasyonu'na bağlı Kabartay-Balkar Federe Cumhuriyeti Başkenti Nalçik'de yapılacak.

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,  

"Çağdaş Tıpta Gelişmeler" konulu 2. Uluslararası Tıp Konferansı, 24-28 Eylül 2009 tarihinde Rusya Federasyonu'na bağlı Kabartay-Balkar Federe Cumhuriyeti Başkenti Nalçik'de  yapılacaktır.

Toplantı multidisipliner olup, bilimsel program iki tam günlük süre içinde çeşitli dallarda doktorların bilgi ve birikimlerini paylaşabilecekleri şekilde başvurulara göre kesinleştirilecektir. Kalan süre, gezi ve kültürel etkinlikleri içeren sosyal program ile doldurulacaktır. Toplantı dili İngilizce ve Rusça olup  simultane tercüme yapılacaktır.

Toplantının kişi başı maliyeti, İstanbul-Nalçik-İstanbul uçak 500 $, otel 200 $ (4 gece), toplantı kayıt 200 $, Rusya vizesi 100 $ olmak üzere, toplam 1000 $ dolayında olacaktır.

Bu toplantıya sözlü sunum ile veya dinleyici olarak ve yakınlarınız ile birlikte katılabilirsiniz. Katılmak isteyenlerin ön bilgi olarak, en kısa zamanda aşağıda iletişim bilgilerini verdiğimiz Konferansın Türkiye sorumlusuna kaç kişi katılacağını bildirmesi ve 15 Temmuz 2009 tarihinden önce Rusya vizesi için pasaport bilgilerini iletmesi gerekmektedir. Toplantıya sözlü sunum ile katılmak isteyenlerin ön bilgi olarak en kısa zamanda sunum konularını bildirmesini ve belirtilen tarihten önce kısa özgeçmiş ve bir fotoğrafları ile birlikte İngilizce sunum özetini aynı iletişim adresine bildirmesi gerekmektedir. Tüm gönderilen özetler ve özgeçmişler, özet kitapçığında basılacaktır.

İletişim:
Prof. Dr Günsel Şurdum Avcı (adige_lad@yahoo.com)
Kabardino-Balkaria Nalçik Devlet Universitesi 1.Uluslararası Tıp Konferansı
Türkiye sorumlusu


Başarı dilekleri ve saygılarımla,

Prof. Dr. Ömer Kozan,
TKD Genel Sekreteri