TKD YAYINLARI

EuroPRevent 2012'ye bildiri özetlerinizi 4 Kasım 2011'e kadar gönderebilirsiniz

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

Avrupa Kalp Damar Hastalıklarını Önleme ve Rehabilitasyon Birliği'nin (EACPR) her yıl düzenlediği bilimsel kongesi EuroPRevent 2012 yılında Serbest İrlanda'nın başkenti Dublin'de, 3-5 Mayıs'ta yapılacaktır.

Bildiğiniz gibi, Avrupa'da ve dünyada Kalp ve Damar Hastalıklarını Önleme konusunda Türkiye ve TKD olarak haklı ve önemli bir konumumuz bulunmaktadır. Bu nedenle, 2015 veya 2016 EuroPRevent Kongresine ev sahipliği yapmak üzere de başvuruyoruz.

Bu çerçevede, hem 4 Kasım 2011'e kadar EuroPRevent 2012'ye bildiri özetlerinizi gönderebilirsiniz. Konuyla ilgili ayrıntılar ve bildiri özeti gönderimi için http://www.escardio.org/congresses/europrevent-2012/scientific-programme/Pages/abstracts-rules.aspx adresini hemen ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca, bu alana ilgi duyuyorsanız, http://www.escardio.org/communities/EACPR/Pages/Membership.aspx?hit=HO-right-Join adresinden üyelik başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu alanın en etkili örgütlerinden biri olan TKD'nin üyelerinin, TKD'nin bilgi ve deneyim birikimini EACPR'a da yansıtıp burada da önemli ve öncül bir rol oynaması gerektiği inancı, başarı dilekleri ve saygılarımızla.

Prof. Dr. Mehmet Aksoy

Prof. Dr. Lale Tokgözoğlu

Genel SekreterEACPR Eğitim ve Akreditasyon Komitesi Bşk