TKD YAYINLARI

5. Koroner Yoğun Bakım Hemşireliği Kursu'nun ayrıntılı programı web sitemizde

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

Kardiyovasküler Hemşirelik Teknisyenlik Çalışma Grubumuzun 5. Koroner Yoğun Bakım Hemşireliği Kursu bilimsel programını web sitemizde inceleyebilirsiniz.
Bu kursumuz özellikle Koroner Yoğun Bakım Servislerinde görevli kardiyoloji hemşirelerimiz için hazırlanmıştır.

Eksiklikleri olsa da, yeni Hemşirelik Yönetmeliği bildiğiniz gibi hemşirelikte uzmanlaşmaya açık bir yapı taşımaktadır. Bu yeni düzenlemeler ortamında, artık yerleşip kurumlaşmış olan tüm hemşirelik kurslarımız gibi, Koroner Yoğun Bakım Kursumuz da giderek daha büyük ilgi görmekte ve önem kazanmaktadır.

Bu yoğun ilgi nedeniyle, Koroner Yoğun Bakım Kursumuza yalnızca üyemiz olan ve Koroner Yoğun Bakım Servislerinde görevli kardiyoloji hemşirelerimizi kabul edebiliyoruz.
Sizin de çevrenizdeki henüz üyemiz olmayan Koroner Yoğun Bakım Servislerinde görevli kardiyoloji hemşiresi tanıdıklarınızı bilgilendirip bir an önce TKD Kardiyovasküler Hemşirelik Teknisyenlik Çalışma Grubumuza üyelik başvurusunda bulunmalarını sağlayıp hem kursa hem tüm eğitim çalışmalarımıza katılmalarını, hem de yeni yayına başlayan online bilimsel dergimiz "Kardiyovasküler Hemşirelik Dergisi"ne yazılarıyla katkıda bulunmalarını cesaretlendirmenizi diliyoruz.
Saygılarımızla.

 

Prof. Dr. Mehmet Aksoy Doç. Dr. Fisun Şenuzun
Genel Sekreter KV Hemşirelik Teknisyenlik ÇG Başkanı