TKD YAYINLARI

Bildiri özeti gönderme süre sonumuz 1 Temmuz 2010, saat 23.59. Aile Hekimliği için özel bildiri grubu açıldı

tkd.org.tr


26. Ulusal Kardiyoloji Kongremiz için Bildiri Özeti Gönderme Süre Sonu 1 Temmuz 2010, saat 23.59 olarak belirlenmiştir. Kabul edilecek bildiriler IndexMedicus, MEDLINE, IndexCopernicus, EMBASE (Excerpta Medica) ve TÜBİTAK ULAKBİM Türk Tıp Dizini'nde yer alan bilimsel dergimiz TKD Arşivi özel ekinde yayınlanacaktır.

Geleneksel En İyi Sözlü Bildiri ve En İyi Poster Bildiri ödüllerimiz bu yıl da verilecektir.

Ayrıca, Girişimsel Kardiyoloji konusunda gönderilecek en başarılı Erişkin ve Pediyatrik Kardiyoloji bildirilerinin sahibi birer genç uzmanımız da ilkini geçen yıl verdiğimiz Society for Cardiovascular Angiography and Interventions Fellows Course toplantısına katılım ile ödüllendirilecektir. SCAI Fellows Course bu yıl 6-10 Aralık 2010'da, Las Vegas'ta yapılacaktır.

Bu yıl yeni bir uygulamamız da birinci basamak kardiyoloji hizmetinde çok önemli bir işleve sahip olan Aile Hekimlerimizden gelen istek üzerine, yalnızca Aile Hekimlerimizin gönderecekleri bildiriler için yeni bir "Bildiri Özeti Grubu" açmak olmuştur. Aile Hekimliği Bildiri Grubunun kurulduğunu çevrenizdeki birinci basamakta görev yapan hekimlere duyurup yaygınlaştırmada sizin de katkı ve desteklerinizi esirgemeyeceğinize inanıyoruz.

Başarı dilekleri ve saygılarımızla.


Prof. Dr. Ömer KozanProf. Dr. Mehmet Aksoy
Gelecek Başkan Genel Sekreter