TKD YAYINLARI

EHRA Günlük Uygulamada Aritmiler ve Cihaz Pratiği Kursu 14-15 Haziran 2010'da, ESC Genel Merkezi

tkd.org.tr


Avrupa Kardiyoloji Derneği'ne bağlı Avrupa Kalp Ritmi Birliği (EHRA) tarafından 14-15 Haziran 2010 tarihlerinde Avrupa Kardiyoloji Derneği'nin Nice-Fransa'daki genel merkezinde "Günlük Aritmi ve Cihaz Pratiği" konulu, tümüyle olgu sunumları ve simülatör uygulamalarına dayalı bir eğitim kursu düzenlenecektir.

Kısıtlı sayıda hekimin kabul edileceği kursa, 2010'da daha önce herhangi bir EHRA Kursuna katılmamış EHRA üyelerinin katılımı, konaklaması, yemekler ile yerel ulaşım ücretsizdir. 2010'da bir kursa katılmış olanlar için katılımı, konaklaması, yemekler ile yerel ulaşım 50 €, EHRA üyesi olmayanlar içinse aynı olanaklar için 500 € ödenmesi gerekmektedir.

Bilim Kurulu Üyemiz Prof. Dr. Bülent Görenek'in de eğitici ve kurs ko-direktörü olarak görev aldığı bu etkinlik ile ilgili ayrıntılara http://www.escardio.org/COMMUNITIES/EHRA/EDUCATION/COURSES/Pages/Device-practice-2009.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.

EHRA üyeliğiyle ilgili ayrıntılı bilgiye de http://www.escardio.org/communities/EHRA/Pages/membership.aspx adresinden erişebilirsiniz. Üyelik aidatı; "Temel Üyelik" için 50 €, "Tam Üyelik" için (12 sayılık "EP Europace" dergi aboneliği dahil) 180 €'dur.

Başarı dilekleri ve saygılarımla.


Prof. Dr. Mehmet Aksoy
Genel Sekreter