TKD YAYINLARI

ACC-2010 ve ACC-i2 Kongrelerine şahsen katılamayanlar için ikinci şans: "Best of ACC/i2 İstanbul" toplantısı 24-25 Nisan'da yapılacak

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

Bu yıl 24-25 Nisan tarihlerinde, Istanbul WoW Convention Center'da, 17. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Toplantımız ve Aritmi-2010 Toplantımız paralelinde Best of ACC/i2 bilimsel toplantısını ACC ile birlikte düzenliyoruz.

Bu toplantımız, geçen ay yapılan ACC-2010 ve ACC-i2 Kongrelerine şahsen katılamayan Türk ve çevre ülkelerden kardiyologlara bu toplantılarda sunulan en yeni ve en önemli bilgi ve gelişmelerin ACC üyesi konuşmacılar tarafından katılımcılara aktarılması ve önde gelen Türk konuşmacılar tarafından bu bilgilerin klinik uygulamalara nasıl yansıyacağının irdelenmesi amacını taşıyor. Ayrıntılı bilimsel programı web sitemizde inceleyebilirsiniz.

Bu toplantımıza kayıt yaptıracak katılımcılar, diledikleri takdirde 17. Girişimsel ve Aritmi-2010 Toplantılarımızın 24-25 Nisan tarihlerinde yapılacak oturumlarını da ek kayıt gerekmeden izleyebileceklerdir.

İngilizce yapılacak Best of ACC/i2 oturumlarda İngilizceden Türkçeye simültane çeviri gerçekleştirilecektir.

1 Nisan günü toplantı nisabı sağlanamadığı için yapılamayan Olağan Genel Kurulumuz da 25 Nisan 2010 günü öğleden sonra, Best of ACC/i2 ve diğer toplantıların oturumlarının ardından gerçekleştirilecektir.

Olağan Genel Kurulumuzda ve gelecek yıllarda da gelenekselleşmesini hedeflediğimiz Best of ACC/i2 toplantımızda sizi de aramızda görmeyi umuyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla.
 

Prof. Dr. Çetin ErolProf. Dr. Ömer Kozan
Başkan Genel Sekreter