TKD YAYINLARI

17. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı ile 2. Anadolu Girişimsel Kardiyoloji Kursu 1. duyurusu web sitemizde

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

TKD Girişimsel Kardiyoloji Çalışma Grubumuzun XVII. Toplantısı ile 2. Anadolu Girişimsel Kardiyoloji Kursunu, Aritmi Çalışma Grubunun 2010 toplantısı ve Post-ACC Toplantısıyla birlikte 22-25 Nisan 2010 tarihleri arasında WoW Hotel ve Kongre Merkezi'nde, İstanbul'da gerçekleştireceğiz. Toplantı birinci duyurusu web sitemizde incelemenize sunulmuştur.

Yıllık toplantılarımızla, girişimsel kardiyolojiye ilgi duyan meslektaşlarımızın bilgi ve deneyimlerini paylaştıkları bir toplantı ortamını, sizlerin de katkısıyla oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu amaçla; ortak paneller, uydu sempozyumları, konferanslar, olgu tartışmaları ve ilginç vakaların canlı yayın aracılığıyla izlenebileceği ve yeni ürünlerin tanıtılacağı öğle yemeği sempozyumları planlanmıştır. Girişimsel uygulamaların etkili ve güvenli olabilmesi için asistanlarımızın bilgi ve tecrübesini arttırmaya yönelik kurslarımız 2010'da da devam edecektir. Bu sebeple sizlerden bu eğitimleri alabilmeleri için asistanlarınızın toplantımıza katılmalarını teşvik etmenizi rica ediyoruz.

Sizlere yoğun ama keyifli bir bilimsel programla birlikte, beğeneceğinizi umduğumuz çeşitli sosyal etkinlikler de sunmaya çalışacağız. 17. Toplantımızda birlikte olmak, sesinizi duymak, bilgi alışverişlerinde bulunmak ve 8.500 yıllık tarihi ve kültürel birikimiyle 2010 yılında Avrupa Kültür Başkenti unvanını taşıyan İstanbul´da güzel bir toplantı geçirmek dileğiyle, saygılarımızı sunarız.


Prof. Dr. Ömer KozanProf. Dr. Ramazan Özdemir
TKD Genel Sekreteri TKD Girişimsel Kardiyoloji ÇG Bşk