TKD YAYINLARI

TKD Kongreleri Hakkında

tkd.org.tr
Değerli Meslektaşlarımız,

Öncelikle sağlık, sosyal, eğitim, ekonomi alanlarında tüm dünya ülkelerini ve ülkemizi son derece olumsuz etkilemiş olan Covid-19 pandemisi ile ilgili yaraların sarılması, sosyal ve ekonomik etkilerinin en az zarar ile atlatılmasını diliyoruz.

Ülkemizin bu zor koşulları en iyi şekilde yöneteceği düşüncesindeyiz. Bu koşullar altında “36. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi” ni 57. Kuruluş yılına yakışır bir seviyede “3-6 Aralık 2020” tarihleri arasında “Dijital Ortamda” gerçekleştirmeyi planladık. Ayrıca kongre ile eşgüdümlü olarak çeşitli eğitim programları ve etkinlikler düzenlemeye de devam ediyoruz. Sizleri zengin içerikli “TKD2020DİJİTAL36. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi’ne davet ediyoruz.

Diğer taraftan “TKD Girişimsel Kardiyoloji Birliği”miz tarafından düzenlenen “27. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı”nı da “12-15 Kasım 2020” tarihleri arasında aynı şekilde “Dijital Ortamda” düzenliyoruz. Dinamik canlı yayınlar, live in box sunumları ile zenginleştirilmiş olan toplantımıza sizleri bekliyoruz.

Hem katılımcı sayısı hem yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ile ulusal ve uluslararası düzeyde önde gelen bilimsel kongrelerden biri olan ulusal kongremizi ve girişimsel kardiyoloji toplantımızın zengin içeriğini tüm katılımcılarımıza hitap edecek geniş bir yelpazede doyurucu bir bilimsel program ile sunmayı planlamaktadır.

Kongre ve toplantılarımızı kardiyoloji alanında bölgenin lider toplantıları yapma hedefimiz devam etmektedir.

Saygılarımızla.

Türk Kardiyoloji Derneği
Yönetim Kurulu