TKD YAYINLARI

24. Ulusal Kardiyoloji Kongresi web sitemiz açıldı

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

Bildiğiniz gibi, 24. Ulusal Kardiyoloji Kongresi'ni, 25-27 Ekim 2008'de, genel istek üzerine, İstanbul'da gerçekleştireceğiz.

Online Bildiri Kabulü 7 Şubat 2008'de başladı, 15 Mayıs 2008'e kadar sürecek. Bu yıl yurt dışından da -yine aynı sistemle, İngilizce- bildiri kabulüne başladık.

Kongremizi destekleyen kuruluşların uydu sempozyum istekleri alındı, konularının da bildirilmesini bekliyoruz.

Disiplinler arası sempozyumlar geleneğimizi sürdürürken, ülkemiz sağlık hizmetlerinde yeri ve önemi giderek büyüyen Aile Hekimliğinin kalp damar öncelikleri için bu yıldan başlayarak Kongremizin bilimsel program içeriğinde özel bir yer vereceğiz. Bilim Kurulumuz yine üstün nitelikli bir program için bilinen titizliğiyle çalışıyor; 13 Nisan 2008'de yapılacak Genel Kurulumuzda göreve gelecek meslektaşlarına hazırlıkları elden geldiğince olgunlaştırmış biçimde teslim etmek amacında.

TTB Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirmesinin yanı sıra, yine EBAC tarafından da kredilendirilecek olan Kongremizle ilgili gelişmeleri artık web sitemizden erişilecek özel sayfalarda, https://www.tkd.org.tr/2008kongre/ adresinde online izleyebileceksiniz.

Birlikte, başarı çıtasını daha da yükseltmek dileği ve saygılarımızla.

Prof. Dr. Çetin ErolProf. Dr. Ömer Kozan
BaşkanGenel Sekreter