TKD YAYINLARI

Türkiye'nin en büyük "tıpta uzmanlık sunu merkezi" hizmete girdi

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

"Slayt Kulübü"müzü kullanışlı bir indeks düzenine kavuşturmak ve hareketli görüntüleri uygun dosya büyüklüklerinde sunabilmek amacıyla girişilen çalışmalar sonuçlandı ve web sitemizin sağ kolonuna "SUNU MERKEZİ" adlı yeni bir kutu eklendi.

Buraya tıkladığınızda açılacak Türkiye'nin en büyük tıpta uzmanlık bilimsel sunu merkezi sayfasında şu ana kadar yüklenmiş 1570 sunu dosyasına, sunuldukları toplantılara göre erişebilirsiniz.

Deneme aşamasında bulunan ve çok yakında kullanıma açılacak olan özgün arama motoruyla, sunulara yalnızca sunuldukları toplantıya göre değil, doğrudan konu başlığına göre de erişebileceksiniz.

Her toplantımızın yeni altyapıya uygun hale getirilecek sunuları bu sayfaya eklenmeye devam edecek.

Bundan sonra, gerek siz, gerek tüm konuşmacılarımız, TKD toplantılarında yapacağınız sunuları, "Sunu Merkezi"ndeki örnek sunu düzeninde hazırladığınız takdirde, bu sayfamızı daha da hızlı çalışacak daha geniş bir indeks sistemi içinde geliştirebileceğiz ve son derece değerli bir "online eğitim dağarı"na sahip olacağız.

Bilginin paylaşıldıkça çoğalacağına inancımızı paylaşan ve eğitim toplantılarımızda yaptıkları sunuların yayınlanmasını onaylamış olan değerli konuşmacılarımıza, bilim insanlarımıza şükran borçluyuz.

Başarı dilekleri ve saygılarımla.


Prof. Dr. Ömer Kozan
Genel Sekreter