TKD YAYINLARI

Asil üyelerimizin Denetim Kurulu veya Onur Kurulu üyeliğine adaylık dilekçelerini 27 Şubat 2008'e kadar bekliyoruz

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

2008 olağan Genel Kurul Toplantımızın 2 Nisan 2008 tarihinde TKD Konferans Salonu'nda; çoğunluk sağlanamazsa 13 Nisan 2008'de WOW Oteli, İstanbul'da gerçekleştirileceğini daha önce duyurmuş ve Tüzüğümüz gereğince Yönetim Kurulumuz ile Çalışma Gruplarımızın Yönetim Kurullarında görev almak isteyen üyelerimizin, 27 Şubat 2008 saat 17:00'ye kadar, aday olmak istedikleri konumları da belirterek yazılı başvuruda bulunmaları gerektiğini belirtmiştik.

Bildiğiniz gibi, Genel Kurul seçimlerinde aday olmak ve oy kullanmak için "asil üye" olmak gerekmektedir.

Aynı kurallar, yine Genel Kurulumuzda seçilecek olan Denetim Kurulu ve Onur Kurulu üyelikleri için de geçerlidir. Her iki kurulumuza aday olacak üyelerimizden en çok oyu alan 3'er kişi asil ve 3'er kişi yedek üye seçilecektir.

Denetim Kurulu veya Onur Kurulu üyeliğine aday olmayı düşünürseniz adaylık dilekçenizi 27 Şubat 2008 saat 17:00'ye kadar 212-221 1754 numaralı faksımıza veya elden ya da postayla TKD adresine iletebilirsiniz.

Genel Kurul'umuzun, ulusal ve uluslararası platformlarda Türk Kardiyoloji Derneği'ne misyonunu gerçekleştirmede farklı bakış açıları kazandıracağı ve yeni başarılara eriştireceğine olan güçlü inanç ve saygılarımla bilgilerinize sunarım.


Prof. Dr. Ömer Kozan
Genel Sekreter