TKD YAYINLARI

8-10 Kasım 2008'de Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta yapılacak VI. Türk Dünyası Kardiyoloji Kongresi'ne güçlü desteğinizi bekliyoruz

tkd.org.tr


Sayın Kalp Dostumuz,

Türkmenistan Sağlık Bakanı A. Serdarov ve Türkmenistan Kardiyologları Derneği Başkanı Prof. Dr. Begenç Hummedov Annayev'den gelen resmi mektuplarla, VI. Türk Dünyası Kardiyoloji Birliği Kongresi'nin 8-10 Kasım 2008'de Aşkabat'ta yapılması kesinleşmiştir.

Bu kongre bir yandan Türki cumhuriyetlerde ve çeşitli otonom ülkelerdeki kardiyoloji çalışmalarının geliştirilip güçlendirilmesine hizmet edecek hem de firmalarımıza Kongre paralelinde düzenlenecek Sergi sırasında özellikle Orta Asya'daki bağımsız cumhuriyetlerin Sağlık Bakanlıklarının yetkilileriyle doğrudan tanışıp projeler geliştirme olanağını sağlayacaktır.

Serginin organizasyonunu Türkmenistan Ticaret ve Sanayi Odası yapmaktadır. Sergi Katılım Formu ve Şartnamesine www.tdkb.org web sitesinden erişebilirsiniz.

Gerek stand katılımınızla, gerekse hekim sponsorluğunuzla sizi bu büyük önem verdiğimiz misyona destek olmaya ve firmanızın çalışma alanını tüm Türki ülkelere yaymaya davet ediyoruz.

Desteğinizi esirgemeyeceğiniz umudu ve saygılarımızla.


Prof. Dr. Çetin ErolProf. Dr. Mahmut Şahin
TKD BaşkanıTDKB Genel Sekreteri