TKD YAYINLARI

TTB-STE kredili E-Kardiyoloji Kongremizde 14 Mayıs canlı yayınında Prof. Dr. A. Abacı ve Prof. Dr. E. Bozkurt "İliyak stentleme" ve "Radyoterapiye bağlı sol ana ostiyal darlık" olgularını sunacak.

tkd.org.tr
Değerli Üyemiz,

İki yıldır Boehringer Ingelheim’ın koşulsuz desteğiyle gerçekleştirdiğimiz, şimdiye dek 11.000’i aşkın hekimin canlı yayın sırasında ve sonrasında da banttan izlediği, Türkiye’nin TTB-STE kredili ilk online Sanal Kongresi E-Kardiyoloji’nin üçüncü yayın döneminde üçüncü canlı yayınımız 14 Mayıs 2014 Salı saat 12.00-13.00’te gerçekleştirilecek.

Konumuz: İliyak stentleme ve Radyoterapiye bağlı sol ana ostiyal darlık

Konuşmacılarımız: Prof. Dr. Adnan Abacı, Prof. Dr. Engin Bozkurt

Bildiğiniz gibi, program sırasında canlı yayına bağlanıp soru sorma olanağınız var.

Her canlı oturumumuzun geçen yıllarda olduğu gibi 1 TTB-STE Kredisiyle kredilendirilmesini bekliyoruz. Her bölümün kredisini almak isteyen hekimlerimizin, pek yakında yeni dönemi başlayacak olan Bu Hafta Sizdeyiz webinar dizimizdeki gibi, her bölüm sonrasında yayınlanacak konuyla ilgili sorulara yanıt vermeleri ve TTB-STE Kredilendirme Kurulunun yeni uygulaması nedeniyle, özel güvenlikli sisteme T.C. Kimlik Numaralarını girmeleri gerekecek.

Canlı Yayınını kaçırdığınız bölümleri daha sonra adresinden izleyebilir, isterseniz sorulacak soruları yanıtlayarak o bölümün TTB-STE kredisini de alabilirsiniz.

Başarı dilekleri ve saygılarımla.

Prof. Dr. Adnan Abacı
Genel Sekreter