TKD YAYINLARI

Türkiye'nin TTB-STE kredili ilk online Sanal Kongresi E-Kardiyoloji'de 4 Haziran canlı yayınında Prof. Dr. M. Değertekin ve Prof. Ö. Göktekin "EuroPCR 2014'te açılanan çalışmaların klinik pratiğimizi nasıl etkileyeceği"ni anlatacaklar.

tkd.org.tr
İki yıldır Boehringer Ingelheim’ın koşulsuz desteğiyle gerçekleştirdiğimiz, şimdiye dek 11.000’i aşkın hekimin canlı yayın sırasında ve sonrasında da banttan izlediği, Türkiye’nin TTB-STE kredili ilk online Sanal Kongresi E-Kardiyoloji’nin üçüncü yayın döneminde dördüncü canlı yayınımız 4 Haziran 2014 Çarşamba saat 12.00-13.00’te gerçekleştirilecek.

Konumuz: EuroPCR 2014'te açılanan çalışmalar klinik pratiğimizi nasıl etkileyecek?

Konuşmacılarımız: Prof. Dr. Muzaffer Değertekin, Prof. Dr. Ömer Göktekin

Bildiğiniz gibi, program sırasında canlı yayına bağlanıp soru sorma olanağınız var.

Her canlı oturumumuzun geçen yıllarda olduğu gibi 1 TTB-STE Kredisiyle kredilendirilmesini bekliyoruz. Her bölümün kredisini almak isteyen hekimlerimizin, pek yakında yeni dönemi başlayacak olan Bu Hafta Sizdeyiz webinar dizimizdeki gibi, her bölüm sonrasında yayınlanacak konuyla ilgili sorulara yanıt vermeleri ve TTB-STE Kredilendirme Kurulunun yeni uygulaması nedeniyle, özel güvenlikli sisteme T.C. Kimlik Numaralarını girmeleri gerekecek.

Canlı Yayınını kaçırdığınız bölümleri daha sonra adresinden izleyebilir, isterseniz sorulacak soruları yanıtlayarak o bölümün TTB-STE kredisini de alabilirsiniz.

Başarı dilekleri ve saygılarımla.

Prof. Dr. Adnan Abacı
Genel Sekreter