TKD YAYINLARI

24. Ulusal Kardiyoloji Kongresi Bilimsel Programı webden erişime açıldı

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

Bu yıl İstanbul’da yapılacak olan ve önemli değişiklikler, gelişmeler içeren 24. Ulusal Kardiyoloji Kongremizin Bilimsel Programı web sitemizden erişime açılmıştır.

Şimdiden inceleyerek katılacağınız oturumları belirleyebilir; meslektaşlarınıza, öğrencilerinize ve öteki uzmanlık alanlarından tanıdığınız hekimlere önerilerinizi oluşturabilirsiniz.

Özellikle Görsel İnteraktif Kurslarımızın sınırlı katılım için planlandığını, bu kurslardan yararlanmak isteyen katılımcılarımızın, kontenjan darlığı nedeniyle, özellikle “ön kayıt” yaptırmaları gerektiğini belirtmek isteriz.

Yurt çapında hızla yaygınlaşan aile hekimliği uygulamalarının da şiddetlendirdiği gereksinim nedeniyle, bu yıl ilk kez başlattığımız ve tümü Salon-3’te yapılacak olan “Günlük Uygulamada Kardiyoloji” özel programını 1. ve 2. Basamak kardiyoloji hizmeti veren meslektaşlarımıza özellikle haber vermeniz yurt çapında kardiyoloji sağlık hizmetlerinin geliştirilmesinde özel bir önem taşımaktadır.

Çalışma Gruplarımızın ve üyelerimizin değerli katkılarıyla ve destekleriyle hazırlanan kongremizin özel bilimsel ve klinik beklentilerinizi de karşılayacağı umuduyla, başarılı bir kongre dileriz.

Saygılarımızla.
 

Prof. Dr. Oktay ErgeneProf. Dr. Ömer Kozan
Gelecek Başkan, Bilim Kurulu BaşkanıGenel Sekreter