TKD YAYINLARI

Genel Kurul öncesinde basılmış olan "Erişkin Konjenital Kalp Hastalıkları Çalışma Grubu 2. Toplantısı" ilk duyurusu webde

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

19-21 Eylül 2008'de, Bodrum Kempinski Hotel'de gerçekleştirilecek olan "Erişkin Konjenital Kalp Hastalıkları Çalışma Grubu 2. Toplantısı" ilk duyurusu, oturum başlıkları ve ana konuları da içerecek biçimde hazırlanıp yayınlanmış ve TKD Genel Kurul Toplantısı ile Kardiyoloji Kış Günleri Toplantısı katılımcılarına sunulmuştu.

Bu nedenle, Genel Kurulumuzdan hemen önce tamamlanmış olan bu broşürde gerek TKD Yönetim Kurulu, gerekse Çalışma Grubumuzun Yönetim Kurulları doğal olarak önceki haliyle yer almaktadır. Yayınlanmış bir belge olduğu için, mevcut duyuru olduğu haliyle web sitemize yerleştirilip erişime açılmıştır.

Ülkemizde de önemi giderek artan bu özel alanda gerçekleştireceğimiz ikinci toplantımızla bilgi paylaşımında yeni bir atilim yapacağımıza inanıyoruz.

TKD'nin ve Erişkin Konjenital Kalp Hastalıkları Çalışma Grubu'nun yeni seçilen Yönetim Kurullarının bu çabaları daha da ileriye götüreceği kesin inancıyla, şimdiden bu toplantıyı yıllık programınıza almanızı diliyoruz.

Başarı dilekleri ve saygılarımızla.
 

Prof. Dr. Ömer KozanProf. Dr. Gül Sağın Saylam
TKD Genel SekreteriTKD Eriskin Konjenital Kalp Hastalıkları
ÇG Önceki Bşk.


 
 .