TKD YAYINLARI

24. Ulusal Kardiyoloji Kongresi 24-27 Ekim 2008'de, İstanbul'da yapılacak

tkd.org.tr


Değerli Kalp Dostumuz,

14 Aralık 2007 günü sanayi ve medikal firma yetkililerinin katılımıyla yapılan 23. Ulusal Kongre Değerlendirme Toplantısında katılımcıların neredeyse oybirliğiyle istediği gibi, XXIV. Ulusal Kardiyoloji Kongresi 24-27 Ekim 2007’de İstanbul’da yapılacaktır. Kongre merkezi WOW Otelleri’dir. Kongre Programı ile ilgili ön duyuru, Mart ayından itibaren web sitemize yerleştirilecektir.

Kongre süresince 15 uydu sempozyum yapılması planlanmıştır. Bu yıl da Uydu Sempozyumlar paralel 3 salonda gerçekleştirilecektir. Ayrıca, bu yıl yine, Pazar ve Pazartesi günleri öğle saatlerinde ikişer “Uzmanıyla Buluşma” Toplantısı, sanayi desteğine sunulmak üzere programa alınmıştır.

Uydu Sempozyum ve Uzmanlarla Buluşma talepleri için firmaların son başvuru tarihi 1 Mart 2008, başvuruları kabul edilecek firmaların bu toplantılarla ilgili konu ve konuşmacı bildirimleri için son başvuru tarihi ise 30 Haziran 2008’dir. Bildirim süresi sonuna dek TKD’ye ulaşmayacak konu, konuşmacı ve firma isimlerine program kitabında ve diğer basılı malzemelerde yer verilmeyecektir.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da kongremizde teşhis ve tedavi alanındaki ilaç, araç ve gereçler yeniliklerinin hekimlere tanıtılabilmesi için düzenlenecek sergiye stand alarak katılma olanağı da sağlanacaktır. Kongrede stand rezervasyonu için para yatırma süresi 28 Şubat 2008 tarihinde başlayacaktır.

15 Mart 2007 tarihine kadar Türk Kardiyoloji Derneği Yönetim Kurulu’na kongreye vermek istediğiniz desteğin türünü yazılı olarak bildirdiğiniz takdirde; önereceğiniz destek, öteki firmalarca önerilen desteklerle birlikte değerlendirilecek; Uydu Sempozyum ve Uzmanıyla Buluşma toplantı tarih ve sıralarının belirlenmesi ile stand yeri seçiminde öncelik, kuruluşların bu yıl ve önceki yıllardaki TKD kongre ve çalışmalarına katkıları ve tercihleri göz önüne alınarak TKD Yönetim Kurulu tarafından yapılacaktır.

Sponsorluk kurallarımız web sitemizde (https://www.tkd.org.tr/pages.asp?pg=265) sürekli olarak incelemenize açıktır. Geçen yılların ortak deneyimleri ışığında, sizin de desteğinizle, 24. Kongremizin daha da başarılı ve örnek nitelikte olacağına eminim.

Yönetim Kurulumuzca 24. Ulusal Kardiyoloji Kongresi’nin organizasyon acentesi olarak Figür Kongre Hizmetleri görevlendirilmiştir. TKD’nin ve Kongre acentemizin iletişim bilgilerini de aşağıda sunuyorum.

Yapılacak tüm yazışmaların aşağıda bildirilen e-posta adreslerine veya faks numaralarına bildirilmesini rica ederim.

Başarılı bir kongre dileği ve saygılarımla.

Prof. Dr. Ömer Kozan
TKD Genel Sekreteri

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Türk Kardiyoloji Derneği
Tel: 212-221 1730
Faks: 212-221 1754
E-posta: aunver@tkd.org.tr; tkd@tkd.org.tr

Acente:
Figür Kongre Hizmetleri

Tel: 212-258 6020
Faks: 212-258 6078
E-posta: pinarceyhun@figur.net