TKD YAYINLARI

TKD Burs Programına katılıp genç hekim adaylarımızın yılını bayrama çevirir misiniz?

tkd.org.tr


Türk Kardiyoloji Derneği'nin her tıp fakültesinden başarılı ancak olanakları kısıtlı gençlere verdiği karşılıksız öğrenci bursları için bu dönemde 207 başvuru elimize ulaşmıştır.

Web sitemizde izlenebilen Burs Yönetmeliğimiz gereğince titizlikle değerlendirerek seçtiğimiz bursiyerlerimiz arasından çıkan asistan üyelerimizin yanı sıra, bu yıl ilk kez bir bursiyerimizin asil üyemiz olarak aramıza katıldığını belirtmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Dileğimiz, bu konudaki büyük gereksinimi olabildiğince karşılamak için, TKD tarafından organize edilen öğrenci burslarımıza kurumunuzun ve sizin de destek vermenizdir.

Öğrenci başına bir yıllık burs bedeli 2007-2008 öğretim yılı için 2400 YTL’dır. Verebileceğiniz bursların toplam tutarını, Türk Kardiyoloji Derneği’nin T. İş Bankası Fındıkzade Şubesindeki 7803 numaralı hesabına Ocak - Mart 2008'de iki-üç taksitte yatırabilirsiniz. Bilgi için aşaşıdaki formu doldurup e-posta veya 212-221 1754'e faksla yollayabilirsiniz.

Geleceğin başarılı hekimlerine destek olacağınız ve onların yaşamlarını bizimle birlikte bayrama dönüştüreceğiniz umuduyla mutlu ve güzel bir bayram geçirmenizi diliyoruz.
Saygılarımızla.
 
 

Prof.Dr. Ömer Kozan
Genel Sekreter
Prof.Dr. Cahide Soydaş Çınar
Öğrenci Bursu Komisyonu Başkanı


2007 yılında TKD bursiyerlerinden ……… kişiye, kişi başına 2400 YTL. burs vereceğiz / vereceğim.

İsmimizin/ismimin TKD web sitesindeki “Burs Veren Kişi ve Kuruluşlar” sayfasında yayınlanmasını


q İstiyoruz / istiyorum. q İstemiyoruz /istemiyorum.


 

Kurum:
Yetkili kişinin Adı, Soyadı, Ünvanı:
Tarih:


İmza, Kaşe