TKD YAYINLARI

Genç Araştırmacı Teşvik Ödülü için çalışmalarınızı 1 Mayıs 2007'ye kadar TKD'ye bekliyoruz

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

Bildiğiniz gibi, Kardiyoloji alanında genç Türk araştırmacılarını teşvik etmek amacıyla, Derneğimizin her yıl araştırma ödülleri verme kararı uyarınca, Genç Araştırmacı Teşvik Ödülü 2007 yılında da verilecektir.
TKD 2007 Araştırma Teşvik Ödülü'ne aday olmak isteyenlerin Kardiyoloji dalının herhangi bir alanıyla ilgili orijinal araştırmalarını 1 Mayıs 2007 tarihine kadar

Türk Kardiyoloji Derneği,
Darülaceze Cad. Fulya Sok.
Ekşioğlu İş Merkezi 9/1
Okmeydanı,
34384 İstanbul

adresine göndermeleri gerektiğini anımsatmak istiyorum. Başvuru yazısına akademik ve mesleki kimliğini özetleyen aday özgeçmişi ile nüfus cüzdan fotokopisi ve çalışmanın altı kopyası eklenmelidir.

Araştırmada birinci yazar durumundaki Türk uyruklu kişinin 1967 yılı veya daha sonra doğumlu olması ve sunulan araştırmanın 1 Ocak 2007'den önce herhangi bir yerde yayınlanmamış bulunması koşulu aranmaktadır.

Ödül jürisince, zamanında ulaştırılan araştırmalar arasından en beğenilen iki araştırma 19-23 Ekim 2007’de düzenlenecek XXIII. Ulusal Kardiyoloji Kongresi'nde duyurulacak; ayrıca birinciye 4.000 YTL, ikinciye 2.500 YTL. ödül verilecektir.

Ödül jürisi şu değerli uzmanlardan oluşmaktadır:

Prof. Dr. Nasıh Nazlı (Başkan)
Prof. Dr. Necip Alp
Dr. Tuna Tezel
Prof. Dr. Oktay Sancaktar
Prof. Dr. Nevres Koylan

Başarı dilekleri ve saygılarımla.


Prof. Dr. Ömer Kozan
Genel Sekreter