TKD YAYINLARI

Norman R. Alpert Konuk Bilim Adamı Ödülüne 31 Mayısa kadar, ESC Seçkin Başarı Ödülüne ise 20 Mayısa kadar başvurabilirsiniz

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

ESC ve AHA Temel Kardiyovasküler Bilim Konseyleri tarafından konulan 50.000 Avro tutarındaki Dr. Norman R. Alpert Konuk Bilim Adamı Ödülüne 31 Mayısa kadar başvurabilirsiniz. Ödül, Avrupalı bir bilim adamının ABD'de bir laboratuarda bir yıl çalışmasına olanak sağlıyor.

35 yaşından gün almamış tıp doktorları ve ilgili alanlardan doktora derecesine sahip olanların proje önerilerini ve kendilerini kabul edecek laboratuvarı bildirerek başvuracakları adres ve başvuru koşullarının ayrıntılarını http://www.escardio.org/bodies/councils/CBCS/CBCS-grants/ adresinden inceleyebilirsiniz.

ESC Temel Kardiyovasküler Bilim Konseyi tarafından bu yıl yeni başlatılan ve seçilecek iki kişiye 2007 ESC Kongresi’nde birer plaket ve 3.000'er Avro tutarında ödülü kapsayan Seçkin Başarı Ödülüne ise 20 Mayısa kadar başvurabilirsiniz. Bu ödülün koşullarını da http://www.escardio.org/bodies/councils/CBCS/CBCS-grants/outstanding-achievement-award.htm adresinde bulabilirsiniz.


Başarı dilekleri ve saygılarımla.


Prof. Dr. Ömer Kozan
Genel Sekreter