GENEL BİLGİLER

Toplantı İsmi
29. ULUSAL KARDİYOLOJİ KONGRESİ

Kongre Merkezi
MAXX ROYAL HOTEL, ANTALYA

Tarih
26 – 29 EKİM 2013

Toplantı Programı
  • 25 EKİM 2013 - Stand Kurulumu
  • 26 EKİM 2013 - Otele Giriş / Kayıt İşlemleri / Bilimsel Program / Uydu Sempozyumu / İKYD Kursu
  • 27 EKİM 2013 - Bilimsel Program / Uydu Sempozyumu / İKYD Kursu / Açılış Kokteyli
  • 28 EKİM 2013 - Bilimsel Program / Uydu Sempozyumu
  • 29 EKİM 2013 - Bilimsel Program / Uydu Sempozyum / Otelden Ayrılış
Bilimsel Program
Türk Kardiyoloji Derneği ‘’29. Ulusal Kardiyoloji Kongresi” için zengin bir bilimsel program hazırlanmıştır.

Bilimsel programda Kardiyolojinin güncel konularında düzenlenmiş genel oturumlar ve ilginç konferansların yanında tartışmalı konularda karşıt görüşler ve ‘’Nasıl yapalım?‘’ oturumları da yer alacaktır

Organizasyon Sekreterliği
Düzenleme Kurulu, GenX Kongre Organizasyon Firmasını, Toplantı Resmi Acentası olarak belirlemiştir. Toplantı çerçevesinde herhangi bir talebinizde GenX Kongre Organizasyon’a başvurmanızı rica ederiz. kardiyoloji@genx.com.tr

İKYD Kursu
Kurs programıyla ilgili bilgileri www.tkd.org.tr adresinden takip edebilirsiniz. Bu kursumuza ayrı kayıt bedeli ödenmesi gerekmektedir. Kurs dili Türkçedir.

2 tam gün sürecek ve her gün öğleye kadar kuramsal, öğleden sonra maketler üzerinde cihazlarla bire bir uygulamalı eğitim yapılacak olan bu kursa devam zorunludur ve kurs sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olacak katılımcılara 3 yıl geçerli “Başarı Sertifikası” verilecektir.

Kurs Kayıtları
29. Ulusal Kardiyoloji Kongresi Bilimsel Programı içinde yer alacak İKYD dışı kurslara yalnızca 40’ar kayıt alınacaktır. Bu kurslara ancak 29. Kongre’ye kesin kayıt yaptıranlar, ayrıca “online kayıt” başvurusu yaparak katılabilecekler; kontenjan dolunca kurs kayıtları kapatılacaktır. Bu kurslara katılanlara özel TKD 29. Ulusal Kardiyoloji Kongresi Kurs Katılım Sertifikası verilecektir.