GENEL BİLGİLER

Toplantı İsmi
34. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi

Kongre Merkezi
Titanic Convention Center, Belek, Antalya

Tarih
20 - 23 Ekim 2018

18 Ekim 2018, Perşembe

Hazırlıklar
Stand Alanı Kurulumu

19 Ekim 2018, Cuma

Hazırlıklar
Stand Alanı Kurulumu
Otele Giriş ve Kayıt

20 Ekim 2018, Cumartesi

Bilimsel Program
Uydu Sempozyumları
Kurslar / Açılış

21 Ekim 2018, Pazar

Bilimsel Program
Kurslar
Uydu Sempozyumları

22 Ekim 2018, Pazartesi

Bilimsel Program
Kurslar
Uydu Sempozyumları

23 Ekim 2018, Salı

Bilimsel Program
Stand Sökümü

Kongre Dili
Kongre resmi dili Türkçe'dir. Yabancı konuşmacıların sunumlarında İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce simultane çeviri yapılacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin 20 - 23 Ekim 2018 tarihleri arasında kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve öğle yemekleri sırasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Stand Alanı
Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu stand alanı 08:00 - 18:30 arası açık olacaktır.

Bilimsel Program
Türk Kardiyoloji Derneği, “34. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi” için zengin bir bilimsel program hazırlamıştır. Bilimsel programda kardiyolojinin güncel konularında düzenlenmiş genel oturumlar ve ilginç konferansların yanında tartışmalı konularda karşıt görüşler ve "Nasıl yapalım?" oturumları da yer alacaktır.

Organizasyon Sekreterliği
Düzenleme kurulu, Invictus Turizm’i Kongre Resmi Acentesi olarak belirlemiştir. Kongre ile ilgili herhangi bir talebinizde Invictus Turizm'e (kardiyoloji@invictuscongress.org) başvurmanızı rica ederiz.

Kurs Kayıtları
34. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi bilimsel programı içinde yer alacak kurslara kayıt kongre öncesi yapılacaktır. Bu kurslara ancak kongreye kesin kayıt yaptıranlar, “online kurs kayıt” başvurusu yaparak katılabilecekler; kontenjan dolunca kurs kayıtları kapatılacaktır. Bu kurslara katılanlara özel TKD 34. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi kurs katılım sertifikası verilecektir.