Genel Bilgiler

 • Toplantı İsmi

  :

  32. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi

 • Kongre Merkezi

  :

  Regnum Carya Hotel, Antalya

 • Tarih

  :

  20 – 23 Ekim 2016

 • Kongre Dili

  :

  Kongre resmi dili Türkçe'dir.Yabancı konuşmacıların sunumlarında İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce simultane çeviri yapılacaktır.

 • Yaka Kartı

  :

  Tüm katılımcı ve refakatçilerin 20-23 Ekim 2016 tarihleri arasında kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve öğle yemekleri sırasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

 • Stand Alanı

  :

  Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerimin oluşturduğu stand alanı 08:00 - 18:30 arası açık olacaktır.

Toplantı Programı

19 Ekim 2016 Stand Kurulumu
20 Ekim 2016 Otele Giriş / Kayıt İşlemleri / Bilimsel Program / Uydu Sempozyumu / Kurslar / Açılış
21 Ekim 2016 Bilimsel Program / Kurslar / Uydu Sempozyumu
22 Ekim 2016 Bilimsel Program / Kurslar / Uydu Sempozyumu
23 Ekim 2016 Bilimsel Program / Uydu Sempozyum / Stand Sökümü / Otelden Ayrılış

Bilimsel Program

Türk Kardiyoloji Derneği ‘32. Ulusal Kardiyoloji Kongresi’ için zengin bir bilimsel program hazırlamıştır.

Bilimsel programda Kardiyolojinin güncel konularında düzenlenmiş genel oturumlar ve ilginç konferansların yanında tartışmalı konularda karşıt görüşler ve "Nasıl yapalım?" oturumları da yer alacaktır.

Organizasyon Sekreterliği

Düzenleme Kurulu, Global Turizm Organizasyon Firmasını, Kongre Resmi Acentası olarak belirlemiştir. Kongre ile ilgili herhangi bir talebinizde Global Turizm Organizasyon’a başvurmanızı rica ederiz. kardiyoloji@globalturizm.com.tr

Kurs Kayıtları

Kurs kayıtlarımız kapanmış olup göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz.

32. Ulusal Kardiyoloji Kongresi bilimsel programı içinde yer alacak kurslara kayıt kongre öncesi yapılacaktır. Bu kurslara ancak kongreye kesin kayıt yaptıranlar, "online kurs kayıt" başvurusu yaparak katılabilecekler; kontenjan dolunca kurs kayıtları kapatılacaktır. Bu kurslara katılanlara özel TKD 32. Ulusal Kardiyoloji Kongresi kurs katılım sertifikası verilecektir.