Genel Bilgiler

Toplantı İsmi: Ulusal Türk Kardiyoloji Kongresi

Kongre Merkezi: Titanic Kongre Merkezi

Tarih: 8-12 Kasım 2023

7 Kasım 2023
SALI
Hazırlıklar,
Stant Alanı Kurulumu
 
8 Kasım 2023
ÇARŞAMBA
Hazırlıklar,
Stant Alanı Kurulumu,
Otele Giriş ve Kayıt
9 Kasım 2023
PERŞEMBE
Bilimsel Program
Uydu Sempozyumu
Kurslar / Açılış
10 Kasım 2023
CUMA
Bilimsel Program
Kurslar
Uydu Sempozyumları
11 Kasım 2023
CUMARTESİ
Bilimsel Program
Kurslar
Uydu Sempozyumları
12 Kasım 2023
PAZAR
Bilimsel Program
Stant Sökümü
 

Kongre Dili: Kongre resmi dili Türkçe'dir. Ana salonların sunumlarında İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce simültane çeviri yapılacaktır.

Yaka Kartı: Tüm katılımcı ve refakatçilerin 8-12 Kasım 2023 tarihleri arasında kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve öğle yemekleri sırasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Stand Alanı: Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu stand alanı 08:00 - 18:30 arası açık olacaktır.

Bilimsel Program: Türk Kardiyoloji Derneği “Ulusal Türk Kardiyoloji Kongresi” için zengin bir bilimsel program hazırlamıştır. Bilimsel programda kardiyolojinin güncel konularında düzenlenmiş genel oturumlar ve ilginç konferansların yanında tartışmalı konularda karşıt görüşler ve "Nasıl yapalım?" oturumları da yer alacaktır.

Organizasyon Sekreterliği: Düzenleme kurulu, Invictus Turizm’i Kongre Resmi Acentesi olarak belirlemiştir. Kongre ile ilgili herhangi bir talebinizde Invictus Turizm'e (kardiyoloji@invictuscongress.org) başvurmanızı rica ederiz.

Kurs Kayıtları: Ulusal Türk Kardiyoloji Kongresi bilimsel programı içinde yer alacak kurslara kayıt kongre öncesi yapılacaktır. Bu kurslara ancak kongreye kesin kayıt yaptıranlar, “online kurs kayıt” başvurusu yaparak katılabilecekler; kontenjan dolunca kurs kayıtları kapatılacaktır. Bu kurslara katılanlara özel TKD Ulusal Türk Kardiyoloji Kongresi kurs katılım sertifikası verilecektir.