• Gün
  • Saat
  • Dakika
  • Saniye

Önemli Tarihler

Genel Bilgiler


Toplantı Ismi: 37. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi

Kongre Merkezi: Kaya Palazzo Convention Center, Belek / Antalya
https://www.kayahotels.com/en/oteller/kaya-palazzo-golf-resort/kongre

Tarih: 18-21 Kasım 2021

Kongre Dili: Kongre resmi dili Türkçe'dir. Ana salonların sunumlarında Ingilizce-Türkçe, Türkçe-Ingilizce simültane çeviri yapılacaktır.

Yaka Kartı: Tüm katılımcı ve refakatçilerin 18-21 Kasım 2021 tarihleri arasında kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve öğle yemekleri sırasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Stand Alanı: Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu stand alanı 08:00 - 18:30 arası açık olacaktır.

Bilimsel Program: Türk Kardiyoloji Derneği “37. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi” için zengin bir bilimsel program hazırlamıştır. Bilimsel programda kardiyolojinin güncel konularında düzenlenmiş genel oturumlar ve ilginç konferansların yanında tartışmalı konularda karşıt görüşler ve "Nasıl yapalım?" oturumları da yer alacaktır.

Organizasyon Sekreterliği: Düzenleme kurulu, Invictus Turizm’i Kongre Resmi Acentesi olarak belirlemiştir. Kongre ile ilgili herhangi bir talebinizde Invictus Turizm'e (kardiyoloji@invictuscongress.org) başvurmanızı rica ederiz.

16 Kasım 2021
SALI
Hazırlıklar,
Stant Alanı Kurulumu
 
17 Kasım 2021
ÇARŞAMBA
Hazırlıklar,
Stant Alanı Kurulumu,
Otele Giriş ve Kayıt
18 Kasım 2021
PERŞEMBE
Bilimsel Program
Uydu Sempozyumu
Kurslar / Açılış
19 Kasım 2021
CUMA
Bilimsel Program
Kurslar
Uydu Sempozyumları
20 Kasım 2021
CUMARTESİ
Bilimsel Program
Kurslar
Uydu Sempozyumları
21 Kasım 2021
PAZAR
Bilimsel Program
Stant Sökümü