Önemli Tarihler

Genel Bilgiler


Toplantı İsmi
36. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi

Kongre Merkezi
Titanic Deluxe Hotel Convention Center, Belek / Antalya

Tarih
1 - 4 Ekim 2020

Kongre Dili
Kongre resmi dili Türkçe'dir. Ana salonların sunumlarında İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce simültane çeviri yapılacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin 1 - 4 Ekim 2020 tarihleri arasında kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve öğle yemekleri sırasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Stand Alanı
Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal frma ve yayınevlerinin oluşturduğu stand alanı 08:00 - 18:30 arası açık olacaktır.

Bilimsel Program
Türk Kardiyoloji Derneği “36. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi” için zengin bir bilimsel program hazırlamıştır. Bilimsel programda kardiyolojinin güncel konularında düzenlenmiş genel oturumlar ve ilginç konferansların yanında tartışmalı konularda karşıt görüşler ve "Nasıl yapalım?" oturumları da yer alacaktır.

Organizasyon Sekreterliği
Düzenleme kurulu, Invictus Turizm’i Kongre Resmi Acentesi olarak belirlemiştir. Kongre ile ilgili herhangi bir talebinizde Invictus Turizm'e (kardiyoloji@invictuscongress.org) başvurmanızı rica ederiz.

Kurs Kayıtları
36. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi bilimsel programı içinde yer alacak kurslara kayıt kongre öncesi yapılacaktır. Bu kurslara ancak kongreye kesin kayıt yaptıranlar, “online kurs kayıt” başvurusu yaparak katılabilecekler; kontenjan dolunca kurs kayıtları kapatılacaktır. Bu kurslara katılanlara özel TKD 36. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi kurs katılım sertifkası verilecektir.