• 0 Gün
  • 0 Saat
  • 0 Dakika
  • 0 Saniye

Önemli Tarihler

Davet Mektubu

Değerli Meslektaşlarımız,

Öncelikle sağlık, sosyal, eğitim, ekonomi alanlarında tüm dünya ülkelerini ve ülkemizi son derece olumsuz etkilemiş olan Covid-19 pandemisi ile ilgili yaraların sarılması, sosyal ve ekonomik etkilerinin en az zarar ile atlatılmasını diliyoruz.

Ülkemizin bu zor koşulları en iyi şekilde yöneteceği düşüncesindeyiz. Bu koşullar altında “36. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi” ni 57. Kuruluş yılına yakışır bir seviyede “3-6 Aralık 2020” tarihleri arasında “Dijital Ortamda” gerçekleştirmeyi planladık. Ayrıca kongre ile eşgüdümlü olarak çeşitli eğitim programları ve etkinlikler düzenlemeye de devam ediyoruz. Sizleri zengin içerikli “TKD2020DİJİTAL36. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi’ne davet ediyoruz.

Hem katılımcı sayısı hem yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ile ulusal ve uluslararası düzeyde önde gelen bilimsel kongrelerden biri olan ulusal kongremizin zengin içeriğini tüm katılımcılarımıza hitap edecek geniş bir yelpazede doyurucu bir bilimsel program ile sunmayı planlamaktadır.

Kongremizi kardiyoloji alanında bölgenin lider toplantıları yapma hedefimiz devam etmektedir.

Saygılarımızla,

Türk Kardiyoloji Derneği
Yönetim Kurulu