TKD YAYINLARI

Avrupa Kardiyovasküler Görüntüleme Birliği EACVI'ye üyelik 31 Mart akşamına dek 25 Avro.

tkd.org.tr
Değerli Üyemiz,

ESC’ye bağlı Avrupa Kardiyovasküler Görüntüleme Birliği (European Association of Cardiovascular Imaging - EACVI)’ye 31 Mart 2013 akşamına kadar geçerli olmak üzere, 125 Avro yerine 25 Avro aidat ödeyerek ve http://esc.msgfocus.com/files/amf_esc/project_53/EACVI_Delegate_Form_Jan2013.pdf  adresindeki formu doldurup göndererek üye olabilirsiniz.

Formda da görüleceği gibi, EACVI dergisinin basılı versiyonu yerine yalnızca online versiyonuna erişmek isteyenler ve 35 yaşından genç olanlar bu kampanya çerçevesinde 2013 aidatı olarak yalnızca 25 Avro; derginin basılı versiyonunu isteyenlerse 98 Avro ödeyecekler.
Üye olanlar yıl sonuna dek EACVI web sitesindeki üyelere özel bilgi kaynaklarına bedelsiz ulaşabilecekler; Yıllık Toplantı, Kurs ve Yeterlilik Sınavlarına özel indirimli bedellerle katılabileceklerdir.
Bildiğiniz gibi, EACVI’nin 17. Yıllık Toplantısı EUROECHO – Imaging 2013 İstanbul’da, 11 - 14 Aralık 2013’te gerçekleştirilecektir. 

Bu toplantının ana temaları Kalp Yetersizliği ve Girişimsel Kardiyolojide Görüntüleme olarak belirlenmiştir. 
Toplantıda ekokardiyografinin her alanının yanı sıra öteki kardiyovasküler görüntüleme yöntemleri konusundaki en yeni araştırmaların sonuçları ve klinik bulgular tartışılacaktır.

Toplantıyla ilgili gelişmeleri kaynağından da izlemek isterseniz, http://www.escardio.org/congresses/euroecho2013/Pages/welcome.aspx  adresini düzenli olarak ziyaret edebilirsiniz.

Ülkemizde yapılacak –bizim ulusal Kardiyak Görüntüleme Toplantılarımızdan daha sonra başlamış olan- bu toplantıda Türk Ekokardiyogarifisinin bilgi ve deneyim birikimini en iyi biçimde yansıtmamız ve EACVI içindeki ağırlığımızı artırmamız gerektiğini tekrar anımsatır, başarılar dileriz.

 

Prof. Dr. Mustafa Kemal Erol
Genel Sekreter
Doç. Dr. Omaç Tüfekçioğlu
TKD Kardiyak Görüntüleme ÇG Başkanı