TKD YAYINLARI

İstanbul Kardiyoloji Simülasyon Eğitim Merkezi-IKSEM'de 22-23 Haziran 2012'de yapılacak Girişimsel Kardiyoloji Simülasyon Kursu için başvuru sürüyor

tkd.org.tr


Değerli Üyemiz,

Sağlık Bakanlığı ve Türk Kardiyoloji Derneği işbirliğiyle yapılan Girişimsel Kardiyoloji Simülasyon Eğitimi  22-23 Haziran’da, İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde olacak.

Dokuzuncusu yapılacak kursumuzda konuyla ilgili teorik bilgi yanında, simülatör üzerinde PKG işlemi, saydam koroner arter modelinde çeşitli bifurkasyon stentleme yöntemlerinin denemesi ve PKG'de kullanılan tüm yardımcı malzemelerin tanıtıldığı materyal eğitim bölümü de olacaktır.

12 kişilik kontenjanımızda girişimsel işleme ilgi duyan ve kurumunda Kateter Laboratuarı olup burada öğrendiği bilgileri uygulama imkanı bulunan uzman meslektaşlarımıza öncelik verilecektir. İlgilenenlerin 15 Haziran 2012 tarihine kadar https://www.tkd.org.tr/egitim/kayit/  adresinde on-linekayıt sayfasındaki formu doldurularak başvurması gerekmektedir.

Kayıtlar başvuru sırasına göre kabul edilecektir.

Başarı dilekleri ve saygılarımızla.

 

Prof.Dr.Ömer Kozan
TKD Başkanı
Stent for Life Türkiye Koord.
Prof. Dr. Ömer Göktekin
Girişimsel Kardiyoloji Birliği Gelecek Başkanı
Stent for Life Türkiye Koord.