Önemli Tarihler        İletişim Adresleri        Site Haritası        ENGLISH    
 

DAVET

KOMİTE ve KURULLAR

BİLİMSEL PROGRAM

İKYD KURS PROGRAMI

GENEL BİLGİLER

KAYIT ve KONAKLAMA

BİLDİRİ ÖZETLERİ

E-POSTER

SPONSORLUKLAR

İLETİŞİM FORMU


E-posterler için son tarih: 1 Ekim 2007                                       

 
 

Sevgili Meslektaşlarım,

Bu yıl yirmiüçüncüsünü düzenlediğimiz Ulusal Kardiyoloji Kongresi yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ve her yıl artan katılımcı sayısı ile ülkemizin önde gelen bilimsel kongresidir.

Bu yılın en önemli programı, ESC Yönetim Kurulu'nun en üst düzeyde katılımıyla gerçekleştirilen "ESC-TKD Ortak Oturumu" olacak; gelenekselleştirdiğimiz "Türkiye-Polonya Ortak Oturumu" bu yıl yine kongre programımızda yer alacaktır.

Her yıl kongre programında sempozyumlar, mini kurslar, "nasıl yapalım" ve "karşıt görüş" oturumları düzenleyerek kalp ve damar hastalıklarıyla ilgili güncel bilgiler meslektaşlarımıza sunulmaktadır.

"Görüntülü interaktif eğitim toplantıları" ve diğer dallar ile ortak sempozyumlar ilk kez geçen yıl yapılmış ve çok beğenilmişti. Bu programlar bu yıl daha da geliştirilmektedir.

Kongremiz, ülkemizde yapılan yeni bilimsel araştırmaları da poster ve sözlü sunumlarla öğrenme ve tartışma olanağını bu kez daha da geliştirerek bir yenilikle sunmaktadır: Posterler bu yıl tümüyle "e-poster" olarak hazırlanacak ve ilgilenen tüm katılımcılar kongre boyunca her posteri her an inceleme olanağı bulacaklardır.

Bu yılki kongre programı 10 paralel salonda, geçen yıl olduğu gibi 3 tam günlük yoğun bir yapıda gerçekleştirilecektir. Katılımcılarımızın yoğun çalışma günlerini daha az işgal eden bu verimli yaklaşım geçen kongrede büyük destek görmüştü.

Özenle hazırladığımız XXIII. Kongremize katılarak bilgi paylaşımımızı güçlendirmeniz dileği ve saygılarımla.


Çetin Erol
Başkan
 

European Board for Accreditation in Cardiology
The "XXIII. National Congress of the Turkish Society of Cardiology" is accredited by the European Board for Accreditation in Cardiology (EBAC) for 12 hours of External CME credits.
Each participant should claim only those hours of credit that have actually been spent in the educational activity. EBAC works in cooperation with the European Accreditation Council for Continuing Medical Education (EACCME), which is an institution of the European Union of Medical Specialists (UEMS).
 
   
 

LookUs & Online Makale