Kalp Yetersizliği Elektronik Haber Bülteni Yıl: 14 Sayı: 1 / 2022


Kalp Yetersizliği ÇG
Yönetim Kurulu


Başkan:
Dr. Ahmet Çelik
Üye
Dr. Barış Kılıçaslan
Üye
Dr. Özlem Yıldırımtürk
Üye
Dr. Tolga Sinan Güvenç


Katkıda Bulunanlar:
Dr. Hakan Güneş
Dr. Selda Murat
Dr. Serhat Sığırcı


ANKET

Geçmiş anket sonuçları

Bülten İstek Formu
KY Bülteni - Kalp Yetersizliği Elektronik Haber Bülteni / "NİSAN 2022 KALP YETERSİZLİĞİ ÇALIŞMA GRUBU BÜLTENİ" Nisan 2022 (1)
NİSAN 2022 KALP YETERSİZLİĞİ ÇALIŞMA GRUBU BÜLTENİ

Değerli Meslektaşlarım,

Kalp Yetersizliği Çalışma Grubu üyeleri olarak kalp yetersizliği ile ilgili en güncel veri ve bilgileri sizinle paylaşmayı kendimize görev addediyoruz. Bu kapsamda ACC 22’nin ardından bu kongrede sunulan birbirinden  değerli çalışmaları ve gerçekten oldukça özenli bir şekilde hazırlanmış olan ACC/AHA 2022 KY kılavuzunu sizler için özetlemeye çalıştık.

Halihazırda devam eden TKD Kalp Yetersizliği Eğitim Modüllerine katılan ve ilgi alanı kalp yetersizliği olan kıymetli meslektaşlarımız bu bültenin oluşumuna büyük destek vermiştir. Çok kıymet verdiğimiz KY eğitim modüllerine canı gönülden katılan meslektaşlarımız ile kendimizi çok daha güçlü hissediyoruz.

Ülkemizde kalp yetersizliği ile ilgilenen hekimlerin sayısı arttıkça çok daha güçlü olacağımıza ve insanlarımıza en iyi şekilde hizmet edeceğimize eminiz.

Bu KY bülteninden tüm meslektaşlarımızın yararlanması dileği ile..

Prof. Dr. Ahmet Çelik
Kalp Yetersizliği Çalışma Grubu Adına
Türk Kardiyoloji Derneği Kalp Yetersizliği Çalışma Grubu Başkanı

...

ACC 22’de sunulan Late Clinical trials:
...
Dr. Selda Murat

2022 Amerikan Kalp Birliği (AHA)/Amerikan Kardiyoloji Koleji (ACC)/Amerika Kalp Yetersizliği Birliği (HFSA) Kalp Yetersizliği Yönetimi Kılavuzu’nun anahtar noktaları
...
Dr. Selda Murat

2022 Amerikan Kalp Birliği (AHA)/Amerikan Kardiyoloji Koleji (ACC)/Amerika Kalp Yetersizliği Birliği (HFSA) Kalp Yetersizliği Yönetimi Kılavuzu’nun tanı ve tedavi algoritmaları:
...
Dr. Serhat Sığırcı, Dr. Hakan Güneş

2022 Amerikan Kalp Birliği (AHA) / Amerikan Kardiyoloji Koleji (ACC) / Amerika Kalp Yetersizliği Birliği (HFSA) Kalp Yetersizliği Yönetimi Kılavuzu’ndan Eve Götürülecek 10 Mesaj
...
Dr. Selda Murat

2008 - 2022 © Bu sitenin tüm hakları Türk Kardiyoloji Derneğine aittir.