DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Kardiyoloji Derneği yıl boyunca çeşitli eğitim programları ve etkinlikler düzenlemenin yanı sıra her zaman olduğu gibi Ekim ayında Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresini 54. yıla yakışır bir seviyede gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

Hem katılımcı sayısı  hem yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ile ulusal ve uluslararası düzeyde önde gelen bilimsel Kongrelerden biri olan aktivitemizin zengin içeriğini, siz katılımcılarımıza hitap edecek geniş bir yelpazede doyurucu bir bilimsel program ve değişik sosyal etkinlikler ile sunmayı planlamaktayız.

Bu yıl gerçekleştireceğimiz kongremize Avrupa Kardiyoloji Derneği üye ülkelerinden meslektaşlarımızın yanı sıra başka kıtalardan meslektaşlarımız da katılacaklardır. Geçen yıl 3000’e yakın kişinin katıldığı kongremize katılımın bu yıl daha da artmasını bekliyoruz. Kongremizde sizler için en iyi programı hazırlamaya gayret ettik. “Sempozyumlar”, “Karşıt Görüş“ ve “Nasıl Yapalım“ oturumları ile kalp-damar hastalıklarıyla ilgili son bilgilerimizi güncelleyip tartışacağız. “Günlük Uygulamada Kardiyoloji“ oturumlarımızı geçen yıl büyük ilgi gören “ Pratik Kardiyoloji“ başlığı altında tüm Kardiyoloji pratiğini kapsayacak şekilde genişlettik. Geçen yıllardaki yoğun ilgi nedeniyle sayısını artırdığımız, sertifika verilen “Görüntülü İnteraktif Kurslar“ ile bilgilerimizin yanı sıra becerilerimizi de geliştireceğiz.

Her oturumumuzda Türkiye’den ve dünyadan konularında büyük ağırlığı olan değerli konuşmacılar ve tartışmacılar yer alıyor. ESC, ACC, Türk Dünyası Kardiyoloji Birliği, EHRA ve EAPCI ile ortak oturumlarımızın dikkatle izleneceğine inanıyoruz.

Uluslararası boyutu bu yıl daha da güçlenen kongremiz yine hem TTB hem de UEMS tarafından kredilendirilecektir. Türk Kardiyoloji derneği tarafından düzenlenecek olan “33. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi“ ile ilgili sponsorluk aktivitelerini içeren dosyayı aşağıda bilgilerinize sunuyoruz.

Kongremizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

05 - 08 Ekim 2017’de 33. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongremizde buluşmak, bilgilerimizi paylaşmak, dileği ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Mahmut Şahin, Başkan
Prof. Dr. Mustafa Kemal Erol, Gelecek Başkan
Kongre Bilim Kurulu Başkanı

 
Copyright @ 2017 Türk Kardiyoloji Derneği. Tüm Hakları Saklıdır. LookUs & OnlineMakale